Close
Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Obal na iPhone 4s – kvalitní ochrana vašeho telefonu

Obal na iPhone 4s – kvalitní ochrana vašeho telefonu

Ochranné obaly na iPhone 4S a samozřejmě i na další typy telefonů oblíbené americké značky zaujmou každého, kdo je vlastní.  Nabízejí se totiž v téměř nekonečné řadě barev, vzorů a efektů. A co víc. Díky jejich vtipnému designu dokážou obaly mnohdy vyloudit i úsměv na tváři.

Pokud jste hrdým majitelem iPhone 4S, jistě víte, že jeho oblíbenost mezi chytrými telefony trvá již bezmála deset let. Tento telefon je nástupcem telefonu iPhone 4 a stále dokáže svými nadčasovými vlastnostmi uspokojit potřeby středně náročného klienta. Jako první se mohl pyšnit dnes celosvětově používanou a oblíbenou asistentkou Siri, která poskytuje hlasové vyhledávání a částečně i ovládání telefonů s logem nakousnutého jablka. 

Obal na iphone 4S – nutnost nebo design?

Moderní a designové obaly dnes zvládnou obě funkce. Každý mobilní telefon potřebuje ochranu před pádem nebo jiným poškozením. A kdo by nechtěl k ochrannému faktoru přidat ještě trochu radosti, veselých barviček a oživeného vzhledu telefonu v podobě moderního doplňku. Tohle vše si můžete pořídit díky téměř nekonečné nabídce ochranných obalů. 

Čím chránit svoje jablíčko?

Na trhu najdeme spoustu elegantních, vtipných, decentních i křiklavých způsobů, jak svůj telefon zabezpečit proti poškození. Pokud nemáte tolik času a hlavně se vám nechce složitě hledat různé možnosti, navštivte přímo stránky některého internetového obchodu, kde obaly na iPhone 4S prodávají. Najdete  jich tam tolik, že vám budou oči přecházet. 

Doporučujeme si pořídit kryt z plastu a doplnit jej ochranným tvrzeným sklem displeje.  Veškerá funkčnost a obslužnost telefonu zůstane nezměněná. 

Obaly a jejich typy

V nabídce e-shopů najdete, co se týče obalů, téměř cokoliv.

  • Transparentní – pro ty, kteří dávají přednost původnímu designu telefonu
  • Obrázkové – od roztomilých kočiček, přes moudré citáty až po punk style design; obaly můžete měnit každý den!
  • Neonová silikonová pouzdra – jsou určena pro milovníky zábavy; třeba  písek s efektem přesýpací laviny, který ve tmě dokáže pobavit neonovým světlem.

Jste opravdový milovník iPhonů?

Ano, samozřejmě, o tom nikdo nepochybuje! Dokážete se ale opravdu orientovat v nekonečném množství informací o produktech z rodiny nakousnutého jablka? Otestujte si s námi svoje znalosti! A dejte vědět, jak jste dopadli! 

Ochrání a „vytuní“ nejen smartphony

Majitelé mobilních telefonů, tabletů a chytrých hodinek se nespokojí jen se základem. Internetové obchody tak zařazují do své nabídky také další doplňky a ochranné prostředky. Můžete si hravě vyměnit pásek u svých Apple Watch za kožený nebo kovový, nabít si svůj iPhone na  stojánku nebo pořídit kožený kryt se stojánkem na nejnovější verzi iPadu. 

IPhone a ohebný displej?

Budoucnosti a ultra moderním technologiím se již nedá uniknout. Pojďme se letmo podívat do budoucnosti oblíbené značky Apple na  nové telefony, které společnost chystá – budou mít ohebný displej. Jaké se na ně budou vyrábět ochranné obaly? 

A co vy? Užíváte si na svém iPhonu komunikaci s asistentkou Siri? Děláte si z ní legraci? A nechá si to líbit? Nebo jste na rozhovorech s touto virtuální bytostí nějakým způsobem závislí? Svěřte nám své vtipné zážitky do komentářů.

Pavla Pešková