Close
Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Rado hyperchrome – už to jméno zní cool

Rado hyperchrome – už to jméno zní cool

Nová kolekce Rado HyperChrome reprezentuje krok kupředu v mistrovském designu. Optimální komfort a aerodynamika, hladké pouzdro se speciálně vyvinutými bočními prvky přináší záblesk brilantnosti i pro ta nejnáročnější zápěstí.

V kolekci je celkem 32 různých modelů s možností volby mezi quartzovým nebo automatickým strojem. Z nabídky Rado HyperChrome si jistě vybere každý milovník hodinek.

Jemné, aerodynamické a přitom elegantně nápadité, Rado HyperChrome jsou zcela jistě hodinky pro každou příležitost. Ať už nosíte obvykle oblek nebo sportovní oblečení, jestliže preferujete konfekční oděv nebo módní trendy, toto jsou ideální hodinky pro vás.

 Modely z oceli a materiálu Ceramos™, jako například model z limitované edice s certifikátem přesnosti C.O.S.C. – Rado HyperChrome Golden Horse Limited Edition jsou stylisticky laděné a nabízí elegantní volbu s osobitým stylem Rado.

Speciálně pro dámy jsou navržené některé menší modely s datumkou. Zdobené diamanty na lunetě nebo číselníku budou zcela jistě jejich nejlepším přítelem.

Počínaje modrými číselníky přes náramek laděný do růžového nebo žlutého zlata, nabízí kolekce Rado HyperChrome odvážnou kombinaci barev s matným nebo metalickým vzhledem.

Na špičce kolekce stojí skvěle uhlazený sportovní chronograf s 45mm jednolitým pouzdrem z high-tech keramiky. Tyto žádané ultra lehké a doopravdy nepoškrábatelné modely jsou dostupné v bílé, černé nebo plazmou upravené stříbřité keramice. 

Rado HyperChrome: high-tech materiály a průlomová technologie v rovnocenné kombinaci s oslovujícím vzhledem.

Pavla Pešková