Close
Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Virtuální sídlo – velká výhoda pro všechny podnikatele

Virtuální sídlo – velká výhoda pro všechny podnikatele

Virtuální sídlo je nejsnadnější způsob, jak si zařídit sídlo společnosti v lukrativní části v centru města a ušetřit peníze za pronájem kancelářských prostor.  Jaké výhody vám jeho pronájem přinese a jak se zařizuje?

VIRTUÁLNÍ SÍDLO – PROČ JE LEPŠÍ NEŽ BĚŽ BĚŽNÁ KANCELÁŘ

Virtuální sídlo nabízí nejsnadnější a nejlevnější způsob, jak mít reprezentativní místo pro občasné schůzky na lukrativní adrese ve městě, které je neblíže vašim obchodním partnerům.

Hodí se zejména pro podnikatele a firmy, které nechtějí vynakládat vysoké finanční prostředky za pronájem kancelářských prostor, ale zároveň nechtějí mít místo svého podnikání na adrese svého bydliště.

Díky virtuálnímu sídlu se nemusí bát žádný podnikatel kontroly od úřadů ve svém domě a zároveň si chrání své soukromí.

Lukrativní adresa vám napomůže k dalším obchodním nabídkám. Vybudujte si snadným a finančně dostupným způsobem obchodní síť své firmy po celé České republice.

Při pronájmu virtuální kanceláře si můžete zřídit řadu doplňkových služeb. Tak se stane vaše podnikání ještě pohodlnější. Doplňkové služby jsou připravené ve výhodných balíčcích. Každému zákazníkovi se snaží zprostředkovatel virtuálního sídla vyjít vstříc, proto není žádnou výjimkou přípravy speciálních balíčků pro jednotlivé podnikatele sestavených na míru každému z nich.

KDY VYUŽIJETE VÝHODY VIRTUÁLNÍHO SÍDLA NEJČASTĚJI:

 • pokud pracujete rádi v pohodlí domova
 • nepotřebujete ke své práci kancelář
 • nechcete platit vysoké nájmy za nebytové prostory a ateliéry
 • jste začínající podnikatel
 • kancelář pro zasedání s klienty používáte jen příležitostně
 • chcete mít prestižní adresu
 • nechcete mít sídlo společnosti na adrese svého bydliště

Virtuální sídlo – velká výhoda pro všechny podnikatele

Virtuální sídlo je nejsnadnější způsob, jak si zařídit sídlo společnosti v lukrativní části v centru města a ušetřit peníze za pronájem kancelářských prostor.  Jaké výhody vám jeho pronájem přinese a jak se zařizuje?

CO JE VIRTUÁLNÍ SÍDLO SPOLEČNOSTI

Virtuální sídlo je oficiální adresa uvedená v obchodním rejstříku. Je to alternativní možnost, jak ušetřit velké finanční prostředky za chod a pronájem nebytového prostoru a zároveň mít možnost občasného pronájmu kanceláře nebo zasedací místnosti pro případ, pokud potřebujete jednat se svým obchodním partnerem.

V případě, že na adresu vašeho virtuálního sídla přijde návštěva, bude zaměstnancem recepce profesionálně uvítána a následně jí bude vysvětlen důvod vaší současné nepřítomnosti. O návštěvě budete obratem informováni.

Fyzicky se nemusíte v místě sídla zdržovat. U virtuálního sídla k tomu zpravidla dochází jen v případě, že máte sjednanou schůzku s obchodními partnery nebo s úřady – v tomto případě máte k dispozici zdarma zasedací místnost. 

Virtuální sídlo se hodí pro začínající podnikatele, pro drobné živnostníky i velké firmy.

Díky virtuálnímu sídlu získáte lukrativní adresu, která je důležitá pro budování prestiže vaší firmy. Získáte si zcela přirozeným způsobem důvěryhodnost mezi vašimi stávajícími i budoucími obchodními partnery a zákazníky.

Cenová nabídka za virtuální sídlo je odvozena od lokality. Centra měst jsou dražší, ale vzhledem ke stále se navyšující poptávce se často odvíjí od poptávky klientů.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

S virtuálním sídlem je spojeno i mnoho doplňkových služeb, které zpříjemní vaše podnikání:

 • přijímání pošty, obchodních balíků i listovních zásilek
 • přeposílání pošty na jinou adresu
 • otevírání, skenování a přeposlání pošty prostřednictvím e-mailu
 • vyřizování telefonních hovorů a e-mailů
 • přesměrování hovorů na vámi zvolená čísla
 • pronájem kanceláře a zasedací místnosti
 • notifikace o příchozí poště, e-mailu
 • vyřízení další administrativy

UMÍSTĚNÍ SÍDLA PODLE PLATNÝCH PRÁVNÍCH NOREM

Poskytnutí virtuálního sídla je vhodnou alternativou pro všechny podnikatele i firmy. Při výběru dbejte na to, aby poskytovatel garantoval všechny náležitosti týkající se platných právních norem o umístění sídla společnosti. Dle právních norem České republiky jsou virtuální sídla zcela legální a v současné době jej využívá přibližně 15% všech podnikatelů na našem území.  

Pavla Pešková