Close
Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Plastika prsou na splátky? Praha má nejlepší kliniky, navíc s možností postupného splácení

Plastika prsou na splátky? Praha má nejlepší kliniky, navíc s možností postupného splácení

Stále více oblíbeným estetickým zákrokem je plastika prsou na splátky. Praha je navíc domovem těch nejlepších klinik v Česku, a řada z nich tento způsob platby umožňují. Pokud tedy chcete podstoupit estetický zákrok a máte dojem, že to je vzhledem k nákladům jen nedosažitelný sen, čtěte dále. Dozvíte se, proč si plastiku může dovolit už v podstatě každý, a kde ji sehnat.

Plastické operace nabývají na popularitě stále. V posledních 12 měsících zažily kliniky plastické chirurgie nebývalý zájem. Důvodem je podle chirurgů velká míra komunikace v podobě videohovorů, které nahradily běžný kontakt v době pandemie. Na vině by mohl být fakt, že lidé během videohovorů často vidí sami sebe na obrazovkách svých monitorů a nelíbí se jim, jjak je webkamera zachycuje.

Mimo to byl také lockdown ideální příležitostí k tomu estetický zákrok podstoupit a strávit rekonvalescenci doma, kde se vše zahojí v soukromí bez nutného pohybu mezi lidmi venku či kolegy v práci.

 

Plastika prsou na splátky jako cesta k vysněnému poprsí

Augmentace prsou je jednou z nejčastějších plastických operací v Česku. Tento zákrok je ideální pro ženy, které už neplánují těhotenství, jelikož to tvar a velikost poprsí ještě výrazně mění. Stále častěji však operaci chtějí podstoupit i ženy ve věku 18-30 let. Těm však odborníci nepotřebné zákroky rozmlouvají. Důležitá musí být hlavně přirozenost.

Dalším důvodem, proč jsou plastiky stále oblíbenější a častější, je jejich dostupnost díky možnostem postupného splácení.

Každé plastické operaci prsou předchází konzultace, při které se domlouvá žádoucí výsledný vzhled. Při této konzultaci si klientka vybere prsní implantát. Ty se nabízejí v různých velikostech, tvarech a jsou od různých výrobců. Od toho se potom odvíjí cena plastiky prsou, která se pohybuje mezi 75 a 100 tisíci korun.

Při této konzultaci lze také dojednat, jakým způsobem se výkon bude hradit. V dnešní době mnoho klinik poskytuje možnost postupného splácení. Některé kliniky spolupracují s úvěrovými společnostmi, jinde platíte splátky přímo klinice.

 

7 výhod plastiky na splátky sjednané přímo s klinikou

· Nemusíte si na zákrok brát půjčku nebo ho řešit skrze bankovní společnost.

· Nemusíte čekat, až na operaci našetříte a můžete ji podstoupit rovnou.

· Tímto způsobem si můžete domluvit i nákladnější zákroky, jelikož splácení bývá rozloženo do několika měsíců až let, a nemusíte tak uhradit velkou sumu peněz najednou.

· Některé kliniky nabízí plastiku na splátky bez úroků nebo s nízkým úrokem.

· Před operací zaplatíte pouze polovinu ceny.

· Kliniky nepožadují doložení pravidelného příjmu a ručitele.

 

Proč Praha?

Praha je tím nejlepším místem na podstoupení estetického zákroku. Značná konkurence mezi jednotlivými soukromými klinikami, má vliv na příznivější ceny. Kvalita prováděného zákroku na těchto klinikách je přitom špičková.

V Praze se soustředí většina českých odborníků v oboru plastické chirurgie, a i technické vybavení je ve zdejších klinikách bývá nejlepší; vždyť všechny kliniky musí držet krok a používat ty nejmodernější nástroje a technologie.

Tak teď už víte, že plastická operace není zdaleka tak nedostupná, než jak se jeví na první pohled.. Dohodnout si estetický zákrok na splátky není opravdu nic složitého. A co víc. Lze najít a vybrat kliniku, kde budete splácet bez navýšení.

A co váš názor? Je plastika na splátky vhodným řešením v případě, že chcete podstoupit operaci co nejrychleji a nemáte na ni dost peněz?

Ozvěte se nám v komentářích!

Pavla Pešková