Close
Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Baví vás sexuální pomůcky?

Baví vás sexuální pomůcky?

Erotika ovlivňuje život snad každého z nás. Někoho možná ne tak příliš, ale přesto, jiný je sexem doslova posedlý. Sex patří mezi naprosto základní lidské pudy. Ale stal se z něj i docela jiný fenomén. Je prostředkem náklonnosti a zamilovanosti u mladých i starších párů,  významnou součástí partnerského života a také představuje skvělý způsob, jak se odreagovat. Nesmíme rovněž zapomenout na jeho blahodárný účinek  na naše tělo a psychickou kondici. Člověk je ovšem tvor vynalézavý a nemá rád nudu. Ani v posteli. Proto vymýšlí různé hračky, které mohou postelové hrátky oživit. Někdy také mohou nahradit nepřítomného partnera nebo pomoci v případě nepříjemné sexuální dysfunkce, například chybějící erekce. Máte také rádi erotické pomůcky jako my?

Pouta

Tento druh pomůcky sice není původně stvořen pro erotické hrátky, ale věřte mi, ze je muže opravdu ostře okořenit. Nabízí totiž prostor pro hry všeho druhu. Pokud má partnerka ráda náznaky nadvlády, jistě si ji díky poutům vychutná naplno. Nebo spíše oceníte hru na dominu a zlobivého otroka?

Vibrátory

Vibrátor je mezi erotickými pomůckami rozhodně králem. Potvrdit to jistě může velká část žen, která má minimálně jeden ve svém tajném šuplíku. Říká se jim také dilda a vyrábějí se v širokém množství variant. Stačí si vybrat, pro jakou kratochvíli a na které citlivé místo jej budete používat. Některé mohou fungovat jako náhražka mužského penisu. Ty jsou použitelné jak pro dráždění ženské vulvy, tak i pro anální dráždění u žen a u mužů. Existují i speciální vibrátory pro dráždění ženského klitorisu. Ty se mohou skvěle hodit také pro rozvibrovani touhy na citlivých částech mužského penisu. Dvojí dráždění zastanou párové vibrátory; ty dokážou excelentně dráždit například dva otvory zároveň, nebo také ženskou vagínu společně s klitorisem. Skvělou novinkou na poli vibrátorů jsou vibratory s dálkovým ovládáním. Ty nabízejí spoustu možnosti, jak okořenit sexuální život užitím vibrátoru ve dvou. Mezi vibrátory najdete také speciální masážní hlavice, které se dají použít pro senzuální masáže celého těla, nebo klidně i pro masáže konkrétních intimních zón.

Venušiny kuličky

Tak to je opravdu velmi zajímavá sexuální pomůcka. Používá se ukryta uvnitř. Dvě kuličky spojené k sobě se vkládají do pochvy a při pohybu se diky kovovými kuličkám, které jsou skryté uvnitř, dokáží rozvibrovat a tím dráždit vnitřní část pochvy. Jejich druhou a neméně důležitou funkcí je nenáročné posilování pánevního dna. Dokáží pomoci při bolesti zad, bolestivé menstruaci, inkontinenci  nebo problémech při pohlavním styku. Jak poznáte, že máte potíže s pevností pánevního dna a kuličky by se vám hodily?

BDSM hrátky? Proč ne?

Na uvolnění stresu to pro někoho může být to pravé ořechové. Tady už nejde jen o pouta jako v kriminálce. BDSM praktiky svazují každého! Provazy, pásky, kovové řetězy, obojky, důtky a roubíky. Kdo se bojí, nesmí do lesa! Tedy vlastně do BDSM salonu či pokoje. Zde to totiž romantikou příliš nevoní. A co je vlastně BDSM zkratka? V této oblasti vás čeká trocha násilí, svazování, možná i krutější nadvlády s bičem nebo důtkami. Jdete do toho?

Které sexuální pomůcky skrývá váš noční stolek nebo tajný šuplík pod postelí? Kolik jste si jich za svůj život pořídili? Je toto téma pro vás tabu, nebo jej naopak na večírku u vína s kamarádkami probíráte klidně celý večer? Napište nám, na kterou z těchto intimních pomůcek nedáte dopustit, protože vás stimuluje dokonce víc, než vlastní partner!

Pavla Pešková